iPhone operatör güncelleme işlemi nasıl yapılır?

Haberler admin 183 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone operatör güncelleme işlemi nasıl yapılır?

iOS güncellemeleri sonrası çok nadir de olsa operatörlerin sunduğu servisler başvuru formu dışı kalabiliyor. Bunun için operatörler hızlı bir şekilde güncelleme yayınlasada, güncellemenin iPhone’a otomatik yüklenmesi süre alabiliyor. Biz de bu haberimizde el ile iPhone operatör güncelleme işleminin nasıl yapılacağını sizlerle paylaşıyoruz.

Operatörlerin Wi-Fi üzerinden arama yapma gibi yenilikçi hizmetlerini kullanabilmek için iPhone’da son operatör güncellemesinin yüklü olması gerekiyor. iPhone’unuzu en son iOS sürümüne güncelledikten daha sonra altında paylaşacağımız adımları izleyerek, operatör sürümünü güncelleyebilirsiniz.

iPhone’da el ile operatör güncellemesini yüklemek için önce Wi-Fi ağına emrindeki olduğunuzdan belirlenmiş oldu. sonradan; iPhone>Ayarlar>Genel>Hakkında bölümünde yer alan Operatör bölümüne 3-4 kere dokunarak son operatör güncellemesinin yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir alternatif yöntem de iPhone’un iTunes ile PC’ye bağlamak. iPhone’u PC’ye bağladıktan sonra iTunes uygulaması yeni operatör güncellemesini otomatik olarak denetliyor ve size güncellemeyi yüklemek için dikkat veriyor. Bu işlemleri yaparken Sim kartınızın takılı olması gerektiğini belirtelim.

“Üç büyüklerden önerge aldım”

Nasıl varlıklı oluyorlar?

Kan donduran olay!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir