iPhone’lara özel gerçek zamanlı yüz animasyonu uygulaması: Live Link Face

Programlar admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone’lara özel gerçek zamanlı yüz animasyonu uygulaması: Live Link Face

Video oyunları günümüzde böylece gerçek olsa da gerçekçi insan yüzlerini oluşturmak böylece da basit yok. Bu durumun haberdar Epic Games, Live Link Face adını verdiği uygulaması iOS için indirmeye sundu.

Yalnızca 3 MB boyutunda olan uygulama kullanıcıların yüzlerini  Unreal Engine 4 oyun motoruna aktarmaya olanak tanıyor. Ayrıntılı tarama yapabilen başvuru iPhone’lardaki artırılmış realite özelliğinden yararlanıyor.   O Kadar tabii bunun için Apple ARKit ve TrueDepth sistemlerinden faydalanılıyor. Geliştirilen tatbik iOS 13 ve üzeri işletim sistemi yüklü iOS cihazlarıyla çalışıyor. Unreal Engine, oyun endüstrisindeki en popüler imal araçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayla geliştiricilerin diledikleri yüz ifadelerini tasarladıkları oyunlara aktarabilecekleri dile getiriliyor. Dilekçe, uzaktan denetleme ve çoklu cihaz senkronizasyonunu da bünyesinde barındırıyor.

Live Link Face Android’e gelecek mi?

Live Link Face uygulamasının bedava olarak indirilebileceğini de belirtelim. Yayınlanan bu uygulamanın ardındaki geliştiricilerin fazla daha gerçekçi yüz modellemeleri yapabilecekleri söyleniyor.  Önümüzdeki dönemde kullanıcıların kendi yüzlerini de oyunlara aktarabileceğini şimdiden söylemek mümkün. Karakterlere yüksek nitelikli yüz ifadeleri aktarmaya yardımcı olan uygulamanın Android için indirmeye sunulup sunulmayacağı ise belirli yok. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Live Link FaceLive Link Face

Live Link Face

Fiyat ÜcretsizBoyut 3 MBYükle App Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir