Iron Throne’a yeni kahramanlar!

Genel admin 204 Okundu
sponsorlu reklam

Iron Throne'a yeni kahramanlar!

Bu güncellemeyle oyuncuların birbirileriyle mücadele edecekleri yepyeni Altın Ay Savaşı oyuna ekleniyor. Altın Ay’da 20 lord, kayıtlı bir süre içinde Altın Tapınak’ı fethetmeye çalışacak; fethetmede başarısız olanlar etkinlikten çıkarılacak. Altın Tapınaklar fethedilince her tapınağın seviyesine göre planlanmış hediye kutuları oyunculara verilecek.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

20. düzey ve üstü kalelere sahip lordlar Altın Ay Savaşı’na istedikleri vakit girebiliyor. Oyuncular Altın Ay Savaş’ına, haritada menüyü seçerek veya Ebat Kapısı’ndaki ikona dokunarak girebilir. Oyuncular Altın Ay Savaş’ına girdiklerinde diğer lordlara karşı tapınak savaşına özel hazır bir haritaya nakil olacak. Burada Altın Tapınak adı verilen dokuz esas bina bulunuyor.

Yeni kahramanlar Infidus ve Kenzaburo

Ayrıca oyuna taht için savaşacak iki yeni kahraman Infidus ve Kenzaburo eklendi. Kenzaburo Konoe, Konoe ailesinin lideri, halihazırda oyunda yer alan Mikoto Konoe’nın büyükbabası. Onun ortaya çıkışı Iron Throne dünyasının Japon uygarlığıyla genişlemesi anlamına geliyor.

İki yeni kale geldi

Bu iki kahramana ek olarak iki yeni kale kaplaması geliyor: Aşılmaz Kale ve Buz Kalesi. Oyuncular, Aşılmaz Kale’yi Altın ile alabilecek. Lakin Buz Kalesi, aralık etkinliğinin ödülü olarak verilecek. Oyuncular, bu yeni kaplamayı Aralık ayının faaliyet ödülü olarak alabilecek ve 30 gün baştan başa kullanabilecek.

Üstelik, Kış Festivalini kutlamak için iki ilave lord portresine ilave olarak Kale ve dünya haritalarına özel efektler ile dekorasyonlar geliyor. Dekorasyonlarda karlı havalar ve yılbaşı teması olacak. Ek olarak dünya haritasında bir etkinlik canavarı belirecek ve Kış Festivali’ne özel antre ödülleri de verilecek.

Son olarak, Aralık güncellemesinin bir parçası da Büyük Savaş Şampiyonası etkinliği olacak. Yarışmacılar arasından en yüksek puanı toplayan 20 lord seçilecek. Bu lordlar, en güçlülerin kim olduğunun açığa çıkması için Büyük Savaş Şampiyonası’nda savaşacak.

Önceki HaberAlcatel’den Yılbaşına Özel Çekici Ürünler Sonraki HaberYazıcılar Fena Hack’lendi!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir