ISOCELL 2.0 telefon kameranızın kalitesini artırabilir

Haberler admin 22 Okundu
sponsorlu reklam

ISOCELL 2.0 telefon kameranızın kalitesini artırabilir

ISOCELL 2.0 yüksek çözünürlüklü kameralı telefonlar için daha canlı resimler ve daha düşük ışıkta daha iyi çekim taahhüt eden manâlı bir yükseltme. Yeni sensör sistemi, renkli filtreler arasındaki metal bariyerleri “optimize edilmiş” bir malzeme ile değiştirerek ışık kaybını azaltan ISOCELL Plus üstüne kurulu.

ISOCELL 2.0, renk filtresi bariyerlerinin daha aşağı bölümünü, sadece ışık kaybını daha da azaltan değil, bununla beraber ışık duyarlılığını “büyük ölçüde” artıran daha yansıtıcı bir araç gereç ile değiştiriyor. Diğer bir deyişle, daha artı piksel kullanırken rengi koruyup gürültüyü minimumda tutabilirsiniz.

Şirket daha önce 108MP, 64MP, 48MP ve 32MP çeşitlerinde ISOCELL 2.0 teknolojisini kullanacağını söylemişti.

Samsung, henüz şirketin amiral gemisi telefonlarında olmasa da, bu sensörlerin nerede ve ne zaman tatbik bulacağını konusunda az önce konuşmadı. Galaxy S21 Ultra, daha eski bir 0.8 mikron 108MP algılayıcı kullanıyor. Gelecekteki Samsung amiral gemisi telefonlarında, daha sürükleyici fotoğraflar üreten benzer şekilde yüksek çözünürlüklü kameralar karşımıza çıkabilir. Ancak bugünkü yorumlama, gelecek olanların sadece bir önizlemesi. Samsung, yeni ISOCELL 2.0 kullanan herhangi bir ise hemen şimdi sensörü duyurmadı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir