İşte karşınızda Galaxy Fold!

Haberler admin 191 Okundu
sponsorlu reklam

İşte karşınızda Galaxy Fold!

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, geçtiğimiz sene dünyanın birincil katlanabilir telefonunu duyurmuştu. Normalde telefon açınca da tablet olan bu telefonun görselleri sızıntı devi @evleaks yani Evan Blass bugün internete servis edildi.

Samsung’un katlanabilir telefonun adının Galaxy Fold olacağı da bu akış ile doğrulanmış oldu. Panel teknolojilerine ne kadar ileriye gittiğini kullanmak namına geliştirilen katlanabilir telefonların geleceği hemen şimdi bilinmez. Teoride güzel şeyler sunsa da pratik olarak kullanımının nasıl olacağı demin bilinmiyor.

Samsung’un bu modeli muhtemelen firmanın yokuş modeli olmayacak. Orta segment Snapdragon ya da Exynos işlemcili olacak olan bu telefonda minimumda 6 GB RAM‘in yer alacağını düşünüyoruz.

Katlanabilir telefonlara LG cephesinden de olasılıkla bir karşısında saldırı gelecektir. Belli Başlı manâlı olan panel üreticisi olmayıp da bu işe girecek olan firmaların ürettikleri katlanabilir telefonlar olacak. Bakalım ilerleyen yıllarda panel sektöründe lider olan Samsung ve LG’ye ciddi bir karşı taraf gelecek mi?

 

Bunu sakın yapmayın!

İşte Bölge gerçeği

NASA kararını açıkladı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir