İşte seramik Galaxy S10 özellikleri

Haberler admin 227 Okundu
sponsorlu reklam

İşte seramik Galaxy S10 özellikleri

Samsung’un geçtiğimiz günlerde seramik Galaxy S10 modeli üzerinde çalıştığını sizlere aktarmıştık. Apple Watch’un seramik sürümü gibi özel olacak olan bu modelin bugün de çılgın özellikleri sızdırıldı. Galaxy S10 Plus modeline özel olacak olan ve fiyatı da pahalı olması beklenen seramik model, yaklaşık olarak Android katili olacak.

Seramik Galaxy S10 özellikleri

Seramik Galaxy S10 Plus modeli öteki modeller gibi Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek. Oysa öteki modellerde maksimumda 8 GB RAM yer alacakken, bu özel sürümde tam 12 GB RAM bulunacak. Samsung, depolama alanında da bu model için bir çekicilik yapacak.

Güney Koreli teknoloji üreticisi 1 TB dahili depolama birimin mobile geleceğini geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Samsung, seramik modele 1 TB depolama alanı koyacak. Tabii bunun dahası bedeli olacak. En tepecik model olacak olan seramik Galaxy S10 Plus’ın 1.300 dolar seviyelerinde olması bekleniyor.

Son olarak Galaxy S10 Plus modelinde üçlü arka ve ikili ön kamera kurulumunun yer alacağını belirtelim. Galaxy S10’da tek ön kamera bulunacak. Plus modelin farkı da bu olacak gibi görünüyor.

O ülkede feci kaza: en az 24 ölü

Galatasaray’da ayrılık zamanı

O ilde de görüldü

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir