Jack Black’in Yeni Açtığı YouTube Kanalı, 5 Günde 500.000 Abone Sayısını Geride Bıraktı

Haberler admin 145 Okundu
sponsorlu reklam

Jack Black'in Yeni Açtığı YouTube Kanalı, 5 Günde 500.000 Abone Sayısını Geride Bıraktı

Oyuncu ve müzisyen kimliği ile belli Jack Black, geçtiğimiz günlerde kendi YouTube kanalını açmıştı. Jablinski Games ismiyle açtığı kanal 5 günde büyük bir popülarite yakalayarak 500.000’den pozitif aboneye ulaştı.

Gerçek ismi Thomas Jacob Black olan meşhur oyuncu, bir YouTube kanalı açmaya karar verdi. Açtığı kanalın ismini Jablinski Games koyan Black, kanalda oyunlar, yemekler ve yaşam hakkında içerikler üreteceğini belirtti. 

Jack Black, Hollywood’da rol aldığı yapımların yanı sıra arkadaşı Kyle Gass ile birlikte 1994 yılında bir rock grubu olan Tenacious D.’yi kurmuştu. 1991 yılından beri oyunculuk kariyerine devamlı Black, oyunculuk ve müzisyenlik kariyerlerinin yanında YouTuber’lığı da eklemiş oldu.

Kanaldaki videoların düzenlenmesi ve diğer prodüksiyon işlemlerini oğlunun yapacağını ifade eden Black, kanalına her hafta bir video yükleyecek. Jablinski Games kanalının abone sayısı her geçen dakika artarken şu an kanalın abone sayısı 678 bini geçmiş durumda. Siz de Jack Black’in hayranıysanız, aşağıdaki videodan Black’in kanalı hakkında data verdiği birincil videoyu izleyebilir ve kanalına abone olabilirsiniz.

Kaynak : https://www.tweaktown.com/news/64269/jack-black-announces-youtube-channel-500k-subs-5-days/index.html

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir