Kendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktı

Haberler admin 232 Okundu
sponsorlu reklam

Kendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktı

Project Cars serisini geliştiren Slightly Mad Studios‘un CEO’su Ian Bell‘ın twitter üzerinden yaptığı açıklamalar durum olmuş, kendi konsollarını geliştirmeye başladıklarını söyleyen Ian Bell, alay konusu olmuştu. Ama Ian Bell yeni konsollarına destek olmak için öyle çok işyeri ile görüştüklerini, hatta bazı firmaların yardım olamak için sıraya girdiğini de açıklamıştı. Ne dek alay konusu olsa da Ian Bell ve Slightly Mad Studios, kendi konsolları Mad Box‘ı geliştirme konusunda oldukça ciddi görünüyor. Hatta Mad Box’ın konsept tasarım görselleri de yayınlanmıştı. Ian Bell geçtiğimiz gün de Mad Box’ın kontrolcülerine ait konsept tasarım görsellerini paylaştı.

Mad Box konsolu hakiki mi, palavra mı?

 Ian Bell; “Yeni konsolumuza oturtmak için şimdiden sıraya giren üç firma var!” demiş, fazla konuşulan açıklamalarına bir yenisini daha eklemişti. Kendi konsolunu geliştiren firmanın CEO’su Ian Bell, Mad Box adlı konsolun kontrolcülerinin konsept tasarım görsellerini da yayınladı.  Yayımlanan görsellere bakacak olursak, Mad Box’ın kontrolcüleri de konsolun kendisi gibi epeyce havalı görünüyor. Kontrolcülerin üzerindeki  ekran ve hem dokunmatik işlevi görüyor, ayrıca de oyun içi arayüz bu ekrana yansıtabiliyor. Mad Box hakkında siz ne düşünüyorsunuz,? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Kendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktıKendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktıKendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktıKendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktıKendi konsolunu yapan firmanın kontrolcüsü de görücüye çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir