Kingdom Hearts serisi Epic’e özel olarak PC’ye geliyor

Haberler admin 3 Okundu
sponsorlu reklam

Kingdom Hearts serisi Epic'e özel olarak PC'ye geliyor

Sanırım yeni nesille birlikte artık konsol özel oyunu olan bazı oyunlar da PC platformuna yönelmeye başlıyor. Bilhassa her yeni oyunun bütün platformlara benzer anda çıkarılma çabası şimdi de eski oyunları bu platformlara getirmekle birleşti. Kingdom Hearts serisinin birkaç oyunu da giderken PC platformunda başta yayınlanacak. Emrindeki tümü Epic Games Store özel oyunu olarak piyasaya sürülecek.

Kingdom Hearts serisi Epic Games Store’a özel olarak PC platformuna geliyor

Geçtiğimiz yılın sonlarına içten adından laf ettiren Kingdom Hearts Melody of Memory ve bunun yanı sıra Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts III + Re Mind Epic Games Store üzerinde lahza itibariyle ön sipariş edilebilir durumda. Haberi yazmaya başlamadan önce girip yoklama ettiğimde yazıp yazmamak arasında kaldım ama… Galiba artık alışmamız gerekiyor. Serinin bütün oyunları şahane fiyatlardan satılıyor ve serinin tamamını edinmek size yeni bir monitör elde etmek dek pahalıya gelecek. Lütfen bana kızmayın ancak fiyatlar şöyle:

Kingdom Hearts serisi Epic'e özel olarak PC'ye geliyor

K.H. HD 1.5 + 2.5 Remix – 299,00 TL
K.H. HD 2.8 Final Chapter Prologue – 369,00 TL
K.H. III + Re Mind – 369,00 TL
K.H. Melody of Memory – 369,00 TL

Hali hazırda ön sipariş ile alınabilen serinin tüm oyunları 30 Mart 2021 tarihinde PC platformu için yayınlanacak. Square Enix ve Disney arasında iş birliğiyle oluşturulan Kingdom Hearts serisi rol yapma oyunları başta Mart 2002’de piyasaya sürüldü. Yayıncı Square Enix’e tarafından o zamandan beri birkaç platformda yayınlandı ve 32 milyondan artı bölüm sattı. 2019’da piyasaya sürülen K.H. III, Toy Story ve Monster Inc. dahil elde etmek üzere öncelikle Pixar filmlerine dayanan dünyaları tanıttı. Bu aynı zamanda serinin Xbox için piyasaya sürülen birincil oyunuydu ve serinin önceki oyunları gibi Xbox Game Pass ile oynanabiliyor.

Epic Games Store bedava oyunlarını buraya tıklayarak ilgili haberimizden öğrenebilirsiniz. Serinin PC’ye bu fiyatlarla gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Us ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir