Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları!

Android admin 186 Okundu
sponsorlu reklam

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları!

Sınırlı bir zaman için ücretsiz indirilmeye sunulan Android uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların baştan ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için telaş etseniz iyi olur.

Private Browser Pro 

Bireysel bilgilerinizi rahatlıkla saklayabileceğiniz bir internet tarayıcısı olan Private Browser Pro uygulamasında yer alan özel dolaşma modu doğru, tarayıcısı üzerinden gezdiğiniz sayfaları sadece siz görebileceksiniz.

Böylece, ayrıca internet tarayıcısını birincil kez kullanıyor gibi oluyoruz, ayrıca de kullandıktan sonra arkamızda hiç bir iz bırakmamış oluyoruz. Eğer sizden başka biri bu internet tarayıcısına girmek isterse de tatbik aşağıdaki belirttiğimiz bilgileri hatırlamıyor;

-Ziyaret ettiğimiz sayfalar

-Arama geçmişi

-Otomatik yükleme bilgileri

-Çerezler (cookie)

-ve bilgisayarımızda hali hazırda saklanan tüm diğer bilgiler

Google Play Store üzerinde 13 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip olan uygulama 5 gün baştan başa en ince ayrıntısına kadar bedava hale getirildiğini belirtelim. Eğer böyle bir internet tarayıcısına ihtiyacınız varsa, elinizi çabuk tutmanızda üstünlük var.

Sıradan Fiyatı : 13 TL

Kalan Zaman: 3 Gün

:: Private Browser Pro Android indir!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir