KMPlayer

Programlar admin 157 Okundu
sponsorlu reklam

KMPlayer

KMPlayer, dahili codec sistemi doğru MKV, XviD, x264, MP4 vb. fazla sayıda video ve ses dosyasını sorunsuz bir şekilde çalıştıran ücretsiz bir video izleme programıdır.

Video oynatıcı özelliğinin yanısıra müzik dinleme içinde kullanabileceğiniz KMPlayer, popüler ses dosyası formatlarını da (MP3, DTS, AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG) desteklemektedir. KMPlayer ayrıca hasarlı veya bitmemiş video dosyalarını ve kısmen kesik medya dosyalarını oynatma gibi ekstra özelliklere de sahiptir.

Film izleme programı olarak bütün kapsama sahip olan KMPlayer ile isterseniz altyazı dosyalarını düzenleyebilir, ses, video ve ekran görüntüsü yakalama gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Dahili ve dış filtreleri doğru DirectShow sistemiyle boğuşmadan kontrollü bir video oynatma ortamı sunar.

O Kadar çok ses ve video efektinin yanısıra oynatma hızı ve oktav kontrolü, videolardan bölümleri gözde olarak seçme, çalan medya biçimine tarafından dış görünüş modu değişimi ve daha fazlasını sunar. Fazla dağıtılmış dış görünüm modları, renkler, şemaları kişiselleştirme seçenekleri ve ayarlama seçenekleri tamamen tamamen isteğe kadar uyarlanabilir bir programdır.

KMPlayer Türkçe dil desteğine sahip ve Windows, Android tabanlı zeki telefonlar, tabletler, iPhone, iPad ve iPod üstünde kurup kullanabilirsiniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir