Koronavirüs uygulaması Hayat Eve Sığar için önemli güncelleme

Programlar admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Koronavirüs uygulaması Hayat Eve Sığar için önemli güncelleme

Yeni koronavirüs Covid-19 için Sağlık Durumu Bakanlığı kadar hazırlanan Hayat Eve Sığar isimli uygulamaya kayda değer bir güncelleme geldi.

durmadan can almaya devam eden yeni koronavirüs Covid-19 için Afiyet Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda karşımıza Hayat Eve Sığar uygulaması ile çıkmıştı. Android ve iOS için meydana çıkan başvuru, halen bilmeyenler için salgın konusunda veri edinmek namına en iyi çözüm konumunda yer alıyor. Kullanım “Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, rehberlik etmek ve yaşanabilecek salgın rahatsızlık ile ilgili riskleri asgari seviyeye indirmek ve yayılmasını durdurmak nedeniyle geliştirilmiştir” biçiminde tanıtılıyor. İşte bu Hayat Eve Sığar uygulaması, yapılan güncelleme ile artık genel Covid 19 aşırılık haritası da sunuyor. Bu sayede kişiler il il detaylara bakabiliyor. Buna ek olarak uygulamaya yakınlarım sekmesindeki kişilerin riskli alan kontrolü ve Bluetooth teknolojisi ile kişiler arası etkileşim durum takibi özellikleri de eklenmiş durumda. Geri bildirimler ile çoğu hatadan kurtulan tatbik, şu an fazla daha gelişmiş bir seçenek oluşturuyor.

Yaşam Eve Sığar uygulaması koronavirüs salgınına karşısında manâlı bir data merkezi

Uygulamada biliyorsunuz kişiler harita üzerinden hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi esas gereksinim noktalarına kolayca ulaşabiliyor, evde yalıtım, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebiliyor. Kullanması en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olan Yaşam Eve Sığar uygulamasına iOS ve Android için doğruca aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar

Hayat Eve Sığar

Fiyat Ücretsiz Boyut 77 MB Yükle App Store Fiyat Ücretsiz Ebat 3,9 MB Yükle Google Play Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir