Kratos’un Son Macerası Kitap oldu: God of War’ın Kitabı Türkçe olarak satışa çıktı

Kitap admin 300 Okundu
sponsorlu reklam

Kratos'un Son Macerası Kitap oldu: God of War'ın Kitabı Türkçe olarak satışa çıktı

2018’in en manâlı yapımlarından biri şüphesiz God of War. Tamir Edilmiş oynanış mekanikleri, hikayesi ve müzikleriyle oyunu oynayan herkesi az kalsın mest etmişti. Oyunun yazarı ve yönetmeni Cory Barlog gerçekte çok uzun bir zaman God of War’ın hikayesi üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu hikayeyi yazarken baba ve oğul ilişkisini en ince detayına değin inmiş ve bizlere bu hikayeyi az kalsın oynarken yaşatmıştı. Cory Barlog ve babası yazar J. M. Barlog beraber yazdıkları God of War kitabı uzun bir süredir birçok ülkede satıştaydı. Geçtiğimiz haftalarda İthaki tarafından piyasaya sürülen kitap, Evren Karamancı kadar dilimize oldukça başarılı bir şekilde aktarılmış durumda.  

God of War’un Kitabı bundan böyle Türkçe

Oyunun hikayesini kitaba epeyce başarılı bir şekilde aktaran J. M. Barlog keza oyunda olmayan ama kitapta bahsi geçen bir takım minik ama hoş detayları da kitaba eklemiş durumda. Bu kitabı fiilen yalnızca oyunun romanı olarak görmeyin. Kendisi hemen hemen başlı başlına epeyce başarılı bir roman. 

Kratos'un Son Macerası Kitap oldu: God of War'ın Kitabı Türkçe olarak satışa çıktı

God of War Kitabının açıklaması ise şöyle 

Savaş Tanrısı’nın şimdiye kadarki en hissi ve engebeli yolculuğunda siz de Kratos ve oğlu Atreus’a katılın…

Olimpos Tanrıları’ndan aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık hayatına İskandinav tanrılarının ve canavarlarının diyarında devam ediyordu. Bu sert ve amansız topraklarda hayatta kalmak için savaşması gerekiyordu… ve oğluna da bunun nasıl yapılacağını öğretmesi. God of War’un hayret verici her yerde anlatımı, serinin tatminkâr savaş sahnelerini, nefes kesici atmosferini ve zinde kurgusunu bir üst seviyeye taşıyor.

God of War 2’nin devamlılık danışmanı olan J. M. Barlog’un God of War oyunlarının direktörü ve yazarı Cory Barlog’la işbirliği yaparak yazdığı roman, keza oyunun hayranları ayrıca de inanılmaz edebiyat severler için eşsiz bir okuma vadediyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir