Kripto para piyasalarındaki dalgalanma devam ediyor

Haberler admin 18 Okundu
sponsorlu reklam

Kripto para piyasalarındaki dalgalanma devam ediyor

Son dönemde kripto para piyasaları hayli dengesiz bir hal aldı. Bayağı şartlarda da piyasa fazla dengelenmiş değildi. Lakin belli eğriler vardı. Bu eğriler doğrultusunda iniş çıkışlar sürece yayılıyordu.

Şimdilerde ise bir gün düşen bir kripto para ertesi gün iki katı bedel kazanabiliyor. ya da bütün dersi bir koşul da söz konusu olabiliyor. Arz olacağı için düşmesi beklenen kripto paralar somurtkan bir şekilde yükselişe geçerken, proje tabanlı güncellemeler bölge kripto paralar ise layık kazanacağı yerde bedel kaybediyor.

Özetle özetlememiz icabında kripto para piyasaları şu sıralar iyiden iyiye dengesizleşmiş durumda. Peki önümüzdeki süreçte neler olacak?

Hatırlanacağı üzere BTC geçtiğimiz günlerde 60.000 dolar seviyesini geçerek yeni rekora imza atmıştı. Ardından ise 53.000 dolar seviyelerine dek gerilemişti.

ABD’den gelen faiz açıklamasının ardındaki BTC tekrardan yükselişe geçti. Dün 60.000 dolar seviyesini zorlayan BTC, bu haber yazıldığı sıralarda 59.000 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Faiz kararının akabinde en çok değer şampiyon kripto paralardan birisi de ADA’ydı. ADA 1.42 dolar seviyelerine kadar çıktı. Bir ara piyasa hacmi açısından 6. sıraya değin gerileyen ADA bu yükselişle birlikte tekrardan 3. sıraya çıktı. Şu sıralar ADA, ETH’nin ardından en büyük 2. altcoin durumunda.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir