Kripto paralarda düşüş sürüyor!

Haberler admin 49 Okundu
sponsorlu reklam

Kripto paralarda düşüş sürüyor!

Kripto para piyasasında sular durulmuyor. Gerçekten Nisan ayının ilk yarısı kripto piyasası açısından çok parlak geçmişti. Lakin sonrasında yaşanan düşüşler yatırımcıların aklını karıştırdı. O Kadar fazla yatırımcı bu düşüşü fırsat bile bile kripto alımına devam etti.

Ama bu düşüşün anında gerisinde ikinci bir düşüş daha yaşandı. Bu düşüşte yeniden pek çok birey göre alım fırsatı olarak görülmüştü.

Son iki gündür toparlanma çabası içerisinde olan piyasada az kalsın 1 saat önce büyük bir düşüş daha yaşandı. Bitcoin’in 50 bin dolar seviyesine kadar gerilediği saatlerde XRP, BNB ve DOGE büyük layık kaybına uğradı.

En büyük alt coin olan ve son günlerde yıldızı parlayan ETH ise 1500 dolar seviyelerinden 1350 dolar seviyelerine kadar geriledi. gerçi diğer kripto paralarla karşılaştırıldığında ETH’nin duruşu fazla daha dayanıklı görünüyor. Zira ETH yalnızca yüzde 1 oranında değer kaybetmiş durumda.

Muhakkak laf konusu kripto para piyasası olduğunda bu stil iniş ve çıkışlara bundan böyle alıştık diyebiliriz. Önemli olan daha büyük krizlerin gelmemesi. Umulan bir dönem ETH 1400 dolardan 70 dolarlara kadar düşmüş sonrasında ise toparlanmaya başlamıştı. Dileriz tekrar benzer tarz olaylar yaşanmaz. Elbette dikkatli olmakta avantaj var.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir