Lansweeper

Programlar admin 186 Okundu
sponsorlu reklam

Lansweeper

Lansweeper Network Inventory, ağınızdaki bilgisayarların yazılım ve teçhizat bilgilerinden detaylı envanter çıkartabileceğiniz, lisans ve garanti takibi gibi işlemleri kolaylıkla yapabileceğiniz gelişmiş bir bilgisayar envanter programıdır.

Lansweeper Network Inventory içinde hem lisans bedeli hesaplama, WOL (uzaktan kapalı bilgisayarı açma) desteği, varlık kaydı, betik eylem desteği (scriptable actions) gibi özelliklerin yanısıra 75’den pozitif farklı rapor seçeneği sunmaktadır.

Lansweeper Network Inventory bedava bir bilgisayar envanteri programı olup Premium (ücretli) sürümüne geçildiğinde aşağıdaki ilave özelliklere kavuşmaktadır.

Çoklu domain desteği ve tarama imkanı Active Directory’de yer alan bilgisayarlar ve kullanıcılar için detaylı tarama özelliği Active Directory Forest yapıları için alternatif login desteği Kullanılan Microsoft ürün anahtarlarını (Windows, Office, SQL Server, Exchange) listeleme Özel rapor oluşturma Uzaktaki bilgisayarların ekran görüntüsünü alma Uzak kontol Uzakta program kaldırma “Farklı Kullanıcı ile çalıştır” özelliği için şifrelenmiş parola desteğiİndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir