Last of Us 2 Cosplay çalışması yapım ekibini bile şaşırtmış

Oyun Hileleri admin 14 Okundu
sponsorlu reklam

Last of Us 2 Cosplay çalışması yapım ekibini bile şaşırtmış

The Last of Us Part 2 için zaman zaman bambaşka cosplay çalışmaları ile karşılaşabiliyoruz. Başlıca Ellie ve Joel gibi karakterlere odaklanılsa da bazen başarılı enfeksiyonlu çalışmalarına da yer veriliyor. Bu konunun başını ise alt oysa oyun ile özdeşleşen Clicker adı verilen enfeksiyonlular çekiyor. Yapılan yeni bir cosplay çalışması ise iki oyunun da üretim ekibi olan Naughty Dog’u fazlasıyla şaşırtmış.

The Last of Hafıza Part 2 için şahane bir cosplay çalışmasına imza atıldı

Gull Sheer kadar yapılan cosplay çalışması fotoğrafçı Alon Levin sayesinde fazla öbür bir seviyeye yükseltilmiş. Bu cosplay çalışmasında 2.oyunda da sıkça karşımıza meydana çıkan ikonik sahnelerinden birisine imza atılmış. Oyuncuya doğru koşan bir clicker ve ona doğrultulan bir tabanca görüyoruz. Bu egzersiz öyle güzel olmuş oysa Naughty Dog bile hakiki mi yoksa oyundan alınan bir manzara mü karıştırmış.

Firmanın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada şu sözlere yer verilmiş; “Bu cosplay çalışmasının bir ekran görüntüsü değil de cosplay fotoğrafı olduğpunu çakmak için birkaç defa bakmamız gerekti. Fotoğrafçı Alon Levin ve cosplayer Gull Sheer’ın inanılmaz çalışması”

Last of Us 2 Cosplay çalışması yapım ekibini bile şaşırtmış

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir