League of Legends Nihai

Genel admin 138 Okundu
sponsorlu reklam

League of Legends Nihai

League of Legends Türkiye Büyük Finali Ülker Sports Sirk’ayrıca Gerçekleşecek

Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlenen League of Legends Üstünlük Ligi’nde Türkiye Iri Finali dolayı boşluk belirlendi. 8 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye Büyük Finali’nde 10 bin eSpor tutkunu kimi kere daha Ülker Sports Yolların Kesiştiği Meydan’ya içeriye akma edecek.

Türkiye’hem de eSpor kavramının kalınlık büyük destekçisi Riot Games’kovuk gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin açış azimli eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde sonuncu mekânı belirlendi. Türkiye’nin çap büyük eSpor coşkusuna toplu konut sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Önemli Finali, geçen yaş olduğu aynı bu sene keza İstanbul Ülker Sports Sirk’ayrıca gerçekleşecek.

Özet 8 takımın haftalar baştan başa mücadele ettiği Üstünlük Ligi Yaz Mevsimi, Türkiye’nin kalınlık görkemli eSpor etkinliği olan Türkiye Önemli Finali’nde şampiyonun belirlenmesiyle sona erecek.

Türkiye Şampiyonu Dolayı Huy Şampiyonası Yolu Açılacak

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde destekleyici olan takım, League of Legends Tabiat Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya çok dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşıt Türkiye’yi ifade etmek namına acele kimi atılım yakalayacak.

Biletler 8 Temmuz’de Satışta

2014 yılında gerçekleştirilen ve biletleri amma hafta içeri tükenen Türkiye Iri Yarı Finali’nde Ülker Sports Sirk 10 bin biletli izleyicinin coşkusuyla dolup taşmıştı. Hem De yüzbinlerce şahıs mücadeleyi çevrimiçi kadar bilgisayar ve telefonlarının ekranları dayalı izlemişti.

2015 Türkiye Kocaman Finali’nin biletleri 8 Temmuz Çarşamba günü Biletix fazla satışa çıkacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir