Left Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandı

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Left Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandı

Square Enix‘in geliştirdiği aksiyon oyunu Left Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Metal Gear oyunlarına benzerliği ile uyarı çeken Left Alive’da mahremiyet de manâlı bir öğe olacak. Öykü anlatımının da öne çıktığı yapımda seçimlerin de öykü ilerleyişine etki edeceği belirtiliyordu. PC ve PlayStation 4 için geliştirilen oyundan 4K çözünürlüğe sahip yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Left Alive, 5 Mart 2019’da yayımlanacak. 

Left Alive oyun içi ekran görüntüleri

Square Enix, Left Alive’ın çevrim içi dinamiği hakkında yeni bilgiler paylaştı. Gelen açıklamalara kadar, Left Alive’da Souls serisinden ilham alınan multiplayer oynanış elementleri yer alacak. Left Alive‘da savaşın yıktığı bir şehirde hayatta kalmaya çalışacak ve çok geç almadan bu şehirden kaçmaya çalışacağız. Bu hedefi gerçekleştirmek için oyuncuların o kadar fazla ayrı seçeneği olacak. Oyuncular, Left Alive’ın hikayesi baştan başa kritik seçimler yapacak, aniden artı hikaye ilerleyişini keşfedecekler. Oyuncular Left Alive’a çevrim içi bağlanarak, diğer oyuncuların nerede öldüklerini görebilecek. Diğer oyuncuların öldüğü yerlerin güvenli olmayan olduğunu görüp alternatif bir kaçış planı deneyebileceğiz.  ya da ölen öteki oyuncuların üzerindeki malzemeleri toplamak için bu tehlikeyi göze alabileceğiz. 

Left Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandıLeft Alive için yeni ekran görüntüleri yayımlandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir