LG G7 ThinQ 2019 Yılının Başında Android 9 Pie Güncellemesi Alacak

Haberler admin 120 Okundu
sponsorlu reklam

LG G7 ThinQ 2019 Yılının Başında Android 9 Pie Güncellemesi Alacak

LG’nin amiral gemisi zeki telefonlarından G7 ThinQ, Android 9 Pie güncellemesi almaya hazırlanıyor.

LG’nin oldukça beğeni toplayan amiral gemisi zeki telefonlarından LG G7 ThinQ’nun, 2019’un ilk çeyreğinde Android 9 Pie işletim sistemi güncellemesi alacağı açıklandı. Geçen ay Güney Kore’de G77 ThinQ için Android 9 Pie beta işletim sisteminin yayınlanmasının peşinde, bütün G7 ThinQ’lar için Android 9 Pie çok yakında yayınlanacak bir güncelleme ile cihazlara sunulacak.

Güney Koreli teknoloji devi şirketin resmen duyurduğu üzere LG G7 ThinQ, 2019’un birincil çeyreğinde stabil bir Android 9 Pie güncellemesini Güney Kore için alacak. Öteki ülkelerde yer alan G7 ThinQ akıllı telefonların ise ilerleyen zamanlarda güncellemeyi alması bekleniyor zirâ LG, akıllı telefonlarına yayınladığı büyük güncellemelerde bu politikayı izliyor.

Zeki telefon sektörü devleri en son güncellemeyi en seri şekilde zeki telefonlarına sunma yarışı içerisindeyken LG’nin bundan geri kalması kullanıcılarını epeyce üzüyor. Bu doğrultuda en son Android güncellemelerini akıllı telefonlarında isteyen kullanıcıların diğer markalara yönelmesinde üstünlük var.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/lg_g7_thinq_will_receive_android_9_pie_update_in_q1_2019-news-34863.php

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir