LG’den şaşırtan G8 kararı

Haberler admin 127 Okundu
sponsorlu reklam

LG'den şaşırtan G8 kararı

Bir Takım telefon üreticileri, sıradaki amiral gemisi modellerini 5G desteği ile piyasaya sürmenin çalışmasını yaparken, LG onlarla aynı fikirde olmayabilir. Koreli haber sitesi ET News’in haberine göre şirket, G8’de 5G’yi pas geçmeye karar vermiş durumda.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

İsmi açıklanmayan bir LG yöneticisine dayandırılan habere tarafından G8, 2019 yılının Mart ayında ortaya çıkacak ve bir telefondan beklenebilecek bütün üstteki seviye özellikleri sunacak. Ekranın üzerinde ufak bir çentik bulunacak ve kamera bu çentik içine yerleştirilecek. Lakin 5G için kullanıcılar, 2019’un ikinci yarısında tanıtılması beklenen öteki bir üst düzey modeli ummak zorunda kalacak.

Bu noktada, OnePlus CEO’sunun daha önce yaptığı açıklamaları hatırlamakta yarar var. 5G desteği sunmak, telefonların üretim maliyetini kayda değer oranda artıyor ve bu da, son kullanıcıya yansıyan fiyatların yukarıya doğru çıkmasına neden oluyor. LG’nin de, rakiplerinin amiral gemileri ile uğraş etmek için fiyat kozuna ihtiyaç duyacağı bir gerçek. Bu yüzden, demin olgunluk çağına girmeyen bir teknoloji için elindeki bu silahı kaybetmesi böylece akılcı olmayacaktır.

LG’nin, G8’de artırılmış hakikat yeteneklerine ve 3D kamera özelliklerine yoğunlaşması bekleniyor.

Önceki HaberŞehir Temalı 30 Duvar Kağıdı Sonraki HaberÇin’in Aya İniş Denemesini Canlı Olarak İzleyin!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir