LG’nin İlk 5G’li Telefonu, Amiral Gemisi LG G8 Olmayabilir

Cep Telefonları admin 137 Okundu
sponsorlu reklam

LG'nin İlk 5G'li Telefonu, Amiral Gemisi LG G8 Olmayabilir

Şiddet bir yıl geçiren LG’nin planları da birazcık aksamış gibi görünüyor.

LG, engebeli akıllı telefon piyasasında yoğun fakat pozitif başarılı olmayan bir yılı geride bıraktı. Yatırımlarında kârı bulamayarak para kaybeden firma, söylentilere göre yeni yıla yeni yol haritasını hazırlayarak girecek. Tekrar söylentilere göre bu haritadaki ilk durak ise orta segmentli LG Q9’un Ocak ayında gerçekleşmesi beklenen duyurusu olacak.

Snapdragon 660 SoC ve 4 GB RAM’den gücünü alacak olan bütçe dostu cihaz, 6.1 inçlik çentikli bir ekranla birlikte CES’de kendini gösterecek.

Eğer LG’nin planları bu kararlılıkla giderse LG G8 de Mart’ın sonunda bizlerle olacak ancak 5G özelliğini barındırmayacak. Bunun sebebi olarak da yeni tür gözenekli olan hızları destekleyen başka bir amiral gemisinin tasarlanması gösteriliyor.

Firmanın 5G teknolojisine sahip telefonlarının V ailesine mi alt olacağı yoksa yeni bir çabuk olarak mı karşımıza çıkacağı hala merak konusu. aynı zamanda LG G8’in nerede tanıtılacağı da bilinmeyen konuların aralarında.

Firmanın beklenen katlanabilir telefonuna gelecek olursak 2019’un üçüncü çeyreğine dek beklemeyi sürdüreceğiz gibi görünüyor. Tabii ancak bu koşul LG için ne değin kötüyse, 2019 yılının ilk çeyreğinde katlanabilir telefonunu tanıtmayı planlayan Samsung için de pek iyi oluyor.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/lg-g8-company-first-5g-phone-foldable-launch-2019-roadmap-report_id112258

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir