LG’nin Katlanabilir Telefonu, 2019’un İkinci Yarısında Gelecek

Haberler admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

LG’nin Katlanabilir Telefonu, 2019’un İkinci Yarısında Gelecek

2018 yılını arka planda kalmış bir amiral gemisi ve bir grup öne çıkamayan orta derslik telefon ile kapatan LG 2019 için rotasını şimdiden çizmeye başladı.

LG için 2018, telefon pazarında istediklerini o kadar yapamadıkları bir yıl olarak geçti. Amiral gemisi telefonları beklediği ilgiyi görmeyen firmanın orta sınıftaki telefonları da fena değiller fakat kalabalık olan o grupta öne çıkmayı başaramıyorlar.

Gelecek sene ise LG’nin operasyonlarını yönetecek isimlerde değişiklikler yaşanacak. Bu değişimin şirket stratejilerine de etkileri olmaması kaçınılmaz.

Ocak ayında yapılacak olan CES fuarında firmanın yeni orta-üst derslik telefonu, 6.1 inçlik çentikli ekrana sahip, 4 GB RAM ve Snapdragon 660 çipset ile donatılmış LG Q9 olabilir. Olasılıkla telefonla Las Vegas’ta gerçekleştirilecek olan CES’te karşılaşacağız.

Şirketin LG G8 için yaptığı planlarda ise 5G yer almıyor olabilir. Mart ve nisan ayında başka bir 5G temas destekleyen amiral gemisi telefonun tanıtımı var. Şayet de 5G bağlantıyla ilk olarak V serisiyle (ya da yepyeni bir seride) karşılaşırız.

Şirketin katlanabilir telefonu ise yılın ikinci yarısında, büyük ihtimalle de üçüncü çeyreğinde piyasada olacak. Bu Samsung için iyi haber. yine de piyasaya birincil giren olmak, pazarı değiştiren ürünü yapan olmadıktan sonradan çok da bir kasıt ifade etmiyor. LG de böylece acele etmeme yolunu seçim ediyor.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/lg-g8-company-first-5g-phone-foldable-launch-2019-roadmap-report_id112258

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir