Lifecell’den GB hesabına son!

Genel admin 157 Okundu
sponsorlu reklam

Lifecell'den GB hesabına son!

Yeni cins dijital operatör Lifecell ezberleri bozmaya devam ediyor. Lifecell’in yeni Hadi Paketleri’yle kullanıcılar bambaşka bir dünya ile karşılaşıyor. Yeni Lifecell Hadi dünyasının içerisinde yer alan yeni “Hadi Üçlük” paketi mobil internette Türkiye’de yepyeni bir dönemi başlatıyor. Bu paketi alan Lifecell’liler diledikleri 3 saat her tarafında GB hesabı yapmadan sadece 5 TL’ye dilediğince mobil internet kullanabiliyor. İnterneti cümbür cemaat için daha ulaşılabilir, daha kolay ve daha faydalı kılan Lifecell Hadi Paketleriyle bütün iletişim ve ziyafet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik farklı çözümler sunuluyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Alışkanlıklarla şekillenen çözümler

Lifecell’in yeni Hadi Paketleri arasında ‘Hadi Üçlük’ün yanı sıra 4 farklı yeni Hadi paketi de bulunuyor. Kullanıcıların farklılık gösteren internet alışkanlıklarına tarafından farklılaşan seçenekler sunan bu yeni paketler televizyon ve video izleyenler, müzik dinleyenler, sosyal medyada zaman geçirenler ve gazete-dergi okuyup navigasyona sıklıkla ihtiyaç duyanlara karşın hazırlandı.

Lifecell ‘Hadi İzle’ paketi ile kullanıcılar TV+, Youtube, İzlesene ve BluTV’de dilediğince video ve içerikleri izleme imkânına sahip oluyor. ‘Hadi Dinle’ paketi ise fizy, Spotify, Applemusic, PowerApp uygulamalarında doya doya müzik keyfi yaşatıyor. Sosyal medyada paylaşmayı seviyorum diyenlere karşın özel olarak hazırlanan ‘Hadi Paylaş’ paketi de Twitter, Instagram, Facebook ve WhatsApp kullanımlarına çözüm sunuyor. ‘Hadi Keşfet’ paketi ise Dergilik, Yandex Navigasyon ve Yaani’de geçerli. Lifecell tarifelerine ek olarak seçilebilen paketlerdeki uygulamalarda geçerli sunulan paketler, iki hafta içinde ikinci alımlarda yüzde 50 indirim sağlıyor. Jurnal 2GB’lık paket 5 TL, haftalık 4GB’lık paket ise 10 TL’den satışa sunuluyor.

Müşteriler, Lifecell Hadi paketlerinden dilediğini, ihtiyaç duyduğu her an Lifecell BiP kanalı üzerinden, SMS üzerinden veya Turkcell mağazalarından alabiliyor. Yeni paket alanlara her ayın 14’ünde saat 14:40’ta bir Hadi Paketi de hediye edilecek. 

Önceki HaberBLU’dan 79 Dolarlık Android Pie’lı Telefon Sonraki HaberAdeta Oyun Canavarı Bir Zeki Telefon

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir