Little Nightmares 2 bir milyondan fazla sattı

Haberler admin 21 Okundu
sponsorlu reklam

Little Nightmares 2 bir milyondan fazla sattı

Tarsier Studios‘un korku temalı bulmaca platform oyunu Little Nightmares 2, oldukça başarılı ilerliyor. Yayınlanmasından bir ay sonra tüm platformlarda toplamda bir milyonun üstünde kopya sattı. Çabuk olarak ise Little Nightmares, bu arada toplamda beş milyon kopyadan fazla satmış durumda.

Little Nightmares 2, bir milyondan fazla kopya sattı

Serinin toplam beş milyon kopya satmasıyla, birincil oyunun da bir milyonu geçmesiyle epeyce iyi ilerleyen geliştirici takım, yeni açıklamalarda bulundu. Bandai Namco Entertainment Kıdemli Pazarlama Başkan Yardımcısı Herve Hoerdt “Little Nightmares’in başarısından çok gurur duyuyoruz ve hayranların oyunlar ve çizgi romanlar yoluyla evreni kucaklamasına ve Little Nightmares hakkındaki en çılgın teorileri bulmaya çalışmasına fiilen minnettarız” dedi.

Selefinin dokusunu içeren ama öbür bir boyuta sürükleyen devam oyunu, oyuncuların da beğenisini topladı. Mono adındaki başına kese kağıdı geçirilmiş bir çocuğu oynayarak yılan boyunlu bir öğretmen, tavanda sürünen bir doktor gibi çeşitli eğri yetişkin figürlerinden kaçıyorsunuz. İncelememizde de Samet Basri Taşlı “Little Nightmares 2, basit numaralar ile sizi ürkütmek yerine dehşeti iliklerinize kadar hissetirmek için geliyor” ifadelerine yer vermişti. Bizden 85 puan bölge oyun dünya genelinde de oldukça sevildi. Metascore’u 83 olan oyun, kullanıcılardan da 84 puan almış durumda.

Little Nightmares 2 bir milyondan fazla sattı

Tabi Bandai Namco’nun Türkiye’de yayınladığı bütün oyunlar gibi bu oyunun fiyatı da bomba gibi. Steam’de PC için 149,00 TL fiyatıyla standart sürümü, 199,00 TL fiyatıyla da Deluxe Edition sürümü satılıyor. aynı zamanda ücretsiz bir indirilebilir demoya sahip.

Sistem gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bitİşlemci: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350Bellek: 4 GB RAMEkran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570, 1GB | AMD Radeon HD 7850, 2GBDirectX: Sürüm 11

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bitİşlemci: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350Bellek: 4GB RAMEkran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2 GB | AMD Radeon HD 7870 2 GBDirectX: Sürüm 11

Oyun hakkında

“Uzaklardaki bir kuleden gelen vızıldayan radyo dalgalarının çarpıttığı bir dünyada kısılan Mono adlı küçük bir çocuğu oynadığın merakla beklenen macera oyunu Little Nightmares II’de cezbedici korku dünyasına geri dön.

Mono, sarı yağmurluklu kız Six’in rehberliğinde Sinyal Kulesi’nin karanlık sırlarını keşfetmek için yola koyuluyor. Bu basit bir gezi olmayacak; Mono ve Six bu dünyanın korkunç sakinlerinin yeni tehditleriyle karşısında karşıya gelecekler.

Bu yeni minik kabuslarla yüzleşmeye yiğitlik edebilecek misin?”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir