Madonna pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Haberler admin 14 Okundu
sponsorlu reklam

Madonna pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Popüler kültürde hayli kayda değer etkileri yer alan isimlerden biri olan Madonna, geçtiğimiz günlerde fazla konuşulacak paylaşımlara imza attı.

62 yaşını deviren meşhur sanatçı kendi Instagram hesabı üzerinden sözde çıplak fotoğraflarını paylaştı. Madonna’nın bu hareketi takipçilerinin beğenisini topladı.

Paylaşılan fotoğraflarda Madonna’nın saptamak istediği mesaj ise son derece açık. Ben hemen şimdi yaşlanmadım.

Açık konuşmak gerekirse fotoğraflara baktığımızda karşımıza 62 yaşında birini görmüyoruz. Lakin bu fotoğraflar dahi ünlü sanatçının artık yaşlandığı gerçeğini gizleyemiyor.

Elbette Madonna’nın kendi yaşındakilere oranla hayli fit göründüğünü söyleyebiliriz. Şöyle göz önünde bulundurmak olası. Eğer Madonna’nın uyruğu TR olsaydı, yaşlılıktan ötürü koronavirüs aşısı vurunabilecekti.

Madonna’nın bazı takipçileri ise bu fotoğrafları yararsız buldu. Ünlü ismin kendini göstermesi için bu stil fotoğraflara ihtiyacı olmadığını ve Madonna’nın ad olarak bile hala marka olduğunu savundular.

Şunu kabul edebiliriz. Madonna’nın bir döneme damgasını vurduğu tartışılmaz bir reel. Lakin o günler artık geride kaldı. 62 yaşında bir kadının ne yaparsa yapsın eskisi değin fit görünemeyeceği gerçeğini atlamamamız gerekiyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir