Makyaj yapmanıza gerek bırakmayan ön kamera

Haberler admin 261 Okundu
sponsorlu reklam

Makyaj yapmanıza gerek bırakmayan ön kamera

Mate 20 Lite’ın arka tarafında 2 kameradan oluşan özel bir sistem yer alıyor. 20MP kamera + 2MP derinlik sensöründen oluşan sistem, net ve detayı bol fotoğraflar yakalamanızı sağlıyor. F/1.8 tarafsızlık değeri doğruca, düşük ışık koşullarında zeka nitelikli fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Huawei’nin kamera tarafında sunduğu bir diğer manâlı teknoloji ise, suni akıl. Temelinde 12nm üretilen Kirin 710 çipseti yer alan yapay zekâ doğru onlarca öbür nesne ve sahneyi tanıyan bir cihazınız oluyor. Bu Vesile Ile, sonra fotoğraf arşivinizde gezintiye çıktığınızda, çektiğiniz görselleri otomatik olarak kategorilenmiş görüyorsunuz. Mesela doğa fotoğraflarınız bir grup olarak, hayvan fotoğraflarınız başka bir grup olarak kaydediliyor ve aradıklarınızı daha rahat bulabiliyorsunuz.

Video tarafına geldiğimizde ise, 60 FPS değerde 1080p videolar çekebiliyorsunuz, ama akan ve net görüntüler ortaya çıkıyor. Azıcık daha ileriye giderseniz, çabuk ve yavaş çekim modlarında eğlenceli sonuçlara imza atabilir, 3D emojilerle yüzleri gülümsetebilirsiniz.

Ön tarafta yer verilen 24+2MP değerdeki selfie sistemi, şimdiye değin hazır en ayrıntılı sistemlerden bir tanesine. Bununla da kalınmıyor ve ön kameralar için de suni akıl desteği sunuluyor. Bu sayede yüz detaylarınızdan arkadaki plandaki detaylara değin önemli bir optimizasyon söz konusu. Ek olarak, HDR Pro özelliği sayesinde, elverişsiz ışık koşullarında bile net renkler elde etmeniz mümkün. Mate 20 Lite ile bokeh efektli portre fotoğraflar, eğlenceli videolar ve dahasını çekebilirsiniz.

Bunu sakın yapmayın!

İşte Bölge gerçeği

Tutkusu sonu oldu

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir