Marvel kamera arkası belgesel dizisi ile geliyor

Haberler admin 7 Okundu
sponsorlu reklam

Marvel kamera arkası belgesel dizisi ile geliyor

Marvel Sinematik Evreni bir bakıma her âlem gibi. Genişlediğinde her yöne gidiyor. bu nedenle, MCU 4. Evre ve sonrasında daha fazla film ve TV şovları geliyor. Bu Nedenle Marvel dünyalarının büyüsünün nasıl hayata geçirildiğine dair daha fazla perde arkası belgeseli ve özel yapımların gelmesi şaşılacak değil. Bugün gelen bir haber, yeni bir belgelere dayanan dizisi olan Marvel Studios ‘Assembled’in Mart ayında Disney+ ‘ a geleceği açıklandı.

Birim açıklamasında “Herzamanki sitcomlardan ilham alarak prodüksiyonun şaşırtıcı konseptinin nasıl şekillendiğini keşfedin” yazıyor. “Ekibin televizyonun ilk yıllarında kullanılan çeşitli film yapım yöntemlerini taklidini yapmake için nasıl büyük mücadele sarf ettiğini bölümde göreceğiz. “Canlı bir stüdyo seyircisi önünde tüm bir bölümü göstermenin özgün zorluklarını ve nihai ödüllerini keşfedin.”

Assembled’ın gelecekteki bölümleri The Falcon ve The Winter Soldier, Loki, Black Widow filmi (Scarlett Johansson ile yapıldı) ve Hawkeye serisine odaklanacak. İlgili filmin yayınlanmasından ya da ilgili dizinin bitiminden kısa bir vakit daha sonra da Disney+ ‘da yayına girecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir