Marvel Patronu, Avengers ile X-Men’in Bir Araya Gelmesi Konusunda Müjdeyi Verdi

Haberler admin 217 Okundu
sponsorlu reklam

Marvel Patronu, Avengers ile X-Men'in Bir Araya Gelmesi Konusunda Müjdeyi Verdi

Marvel patronu Kevin Faige, X-Men ile Marvel karakterlerini bir araya getirecek bir film ile ilgili henüz bir planlarının olmadığını, oysa gelecek yılın birincil altı ayında söz konusu filmin nasıl olabileceğini düşüneceklerini belirtti.

Marvel’ın en popüler süper kahramanlarından biri olan Captain America ile X-Men demirbaş karakterlerinden biri olan Wolverine, çizgi romanlarda sayısız kere karşı karşıya geldi. bununla birlikte Marvel Studios ve 20th Century Fox aralarında 20 yıldır aralıksız anlaşma nedeni ile iki karakteri beyaz perdede henüz hiç alt yandan göremedik.

bununla birlikte Disney’in Fox’u satın alması, akıllara tek bir soruyu getirdi: Marvel karakteri ile X-men karakterlerini ne zaman bir arada göreceğiz? Sayıları hiç de azımsanmayacak değin sinema sever, bir Marvel – X-Men karşılıklı filmi görmek için oldukça heyecanlı. Marvel Studios’un patronu Kevin Feige de konuyla ilgili olarak ilk güzel haberi verdi.

Şu asıl değin Marvel ile X-Men karakterlerini bir araya getirecek bir film için herhangi bir planları olmadığını gösteren Faige, 2019 yılının birincil altı ayında böyle bir filmin nasıl olabileceğini oturup düşüneceklerini belirtti. Feige keza Marvel’ın X-Men karakterlerine erişim hakkının bulunmasının mükemmel bir şey olduğunu da belirtti.

Şirketin az önce bir ortak yapım ile ilgili plan kurmamış olması, en az birkaç sene daha beklememiz gerektiği anlamına geliyor. Zira geçtiğimiz bahar aylarında vizyona giren Black Panther’in projesi, 2011 yılında planlanmaya başlamıştı. yine de Doctor Strange 2, Black Panther 2 veya Eternals filmlerinin içine ufak sahnelerle de olsa X-Men karakterlerinin entegre edilmesi büyük bir sürpriz olmayacaktır.

Kaynak : https://www.inverse.com/article/52061-avengers-5-mcu-x-men-crossover-timeline-revealed-by-kevin-feige

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir