Mayıs ayında bu oyunlarla tanışacağız

Haberler admin 31 Okundu
sponsorlu reklam

Mayıs ayında bu oyunlarla tanışacağız

Konsol sektörünün öncü isimlerinden biri olan Sony merakla beklenen PS Plus oyunlarını açıkladı. Bilindiği üzere hem Sony, ayrıca Microsoft, hem de Nintendo ücretli aboneleri için her ay birkaç oyunu ücretsiz olarak sunuyorlar.
Dilerseniz Sony’nin bu ay sunduğu oyunlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Wreckfest (PS5)
Battlefield V (PS4)
Stranded Deep (PS4)

Kuşkusuz listede en fazla dikkatinizi çeken oyun Battlefield V olmuştur. Zaten diğer oyunların öyle aman aman bir albenisi değil.

Bilindiği üzere Battlefield V ikinci dünya savaşında geçen aksiyon yüklü bir yapımdı. Oyunda hem süreklilik, keza de online modlar yer alıyor. Eğer şimdiye dek bu oyunu deneyimlemediyseniz mutlaka bir göz atamanızı nasihat ederiz.

Diğer oyunları indirip sınamak ise en ince ayrıntısına kadar size kalmış. Eğer indie tarzı yapımlar benim hoşuma gidiyor diyorsanız, pekala indirip oynayabilirsiniz. Ama ben genelde AAA tarzı oyunlardan hoşlanıyorum diyorsanız, gereksizce süre kaybetmeyin deriz.

Kesinlikle önümüzdeki kapanma sürecinde bu tarz oyunların konsolunuzda bulunması kayda değer bir pozitif olabilir. En azından canınız sıkıldığında zaman aşmak için birazcık oyalanabilirsiniz.
Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Piyasadaki PS5 stok sıkıntısı hala yeniden değil.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir