Meizu 16s yakında satışta! Fiyatı sızdı

Haberler admin 135 Okundu
sponsorlu reklam

Meizu 16s yakında satışta! Fiyatı sızdı

Çoğunlukla en geniş model yelpazesine sahip üreticilerin Çin’den çıktığını söyleyebiliriz. Çünkü Çinli üreticiler, az daha her fiyat aralığı için ansızın pozitif model çıkararak pazar paylarını arttırmak istiyorlar. Nitekim Meizu da bu üreticilerden biri.

Geçtiğimiz sene global pazardaki etkinliğini arttıran Meziu, bu bağlamda model yelpazesini genişletmek için de önemli adımlar attı. Çinli üreticinin şu aralar üzerine yoğunlaştığı modeli ise 16s.

Hatırlanacağı üzere Meizu 16s’in özellikleri geçtiğimiz ay sızdırılmıştı. Nitekim bu özellikler geçtiğimiz gün 3C tarafından da onaylandı.

3C’den birincil sertifikasını alan Meizu 16s gücünü Snapdragon 855 yonga setinden alacak. Min. 6GB RAM’e sahip olması beklenen telefonun dahili depolama alanı da 128GB olarak belli durumda.

3600 mAh kapasitesine sahip sıradan bir pilden beslenecek olan Meizu 16s, Sony’nin 48MP’lik IMX586 lensleriyle güçlendirilmiş kamerasıyla da dikkat çekiyor.

öte taraftan telefonun başlangıç fiyatının da 490 dolar olacağını belirtelim. Meizu 16s için sızdırılan son fotoğrafa aşağıdan göz atabilirsiniz.

80 günde serveti eridi

“Bedbaht halde, yüzü gülmez oldu”

Test ettiği araç cayır cayır yandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir