Meizu Snapdragon üç yeni model tasarlıyor

Haberler admin 249 Okundu
sponsorlu reklam

Meizu Snapdragon üç yeni model tasarlıyor

Nokia 2002 yılında oyun odaklı telefonu Ngage’i tanıttığında birçok oyun tutkununun ilgisini çekmeyi başarmıştı. Ne var fakat Ngage ne oyun severlerin kalite beklentisini karşıladı, ne de Nokia’nın beklediği satış rakamlarına ulaşmayı başardı.

Fakat akıllı telefonların yaygınlaşması ve gün geçtikçe daha zinde

Meizu 16s, 16s Plus ve 16T isimli modellerden birincil ikisi, geçen yılki Meizu 16 ve 16 Plus’ın yeni modelleri olarak tasarlanırken, 16T ise firmanın oyun telefonu olacak.

Telefonlardan hiçbirinde çeltik olmayacak ve Meizu 16s’in ekran boyutu 6.2” 16s Plus’un ise 6.5” olacak. 16T’nin ekran boyutu ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Jack Wong 16T’nin ideal ekran boyutunu tahsis etmek için bir anket düzenledi ve şimdilik 6.2” boyut yarışı önde götürüyor. Telefonun pil kapasitesinin ise 4.200 ile 4.500 mAh aralarında olması bekleniyor.

Meizu 16s, 16s Plus mayıs ayında satışa sunulacak. Tahmin edebileceğiniz gibi Meizu 16T’nin satmak tarihi ise hemen şimdi emin yok ve mayıs ayına da yetişmeyecek. Bakalım Meizu’nun oyun odaklı telefonu beklentileri karşılayabilecek mi?

Sezon sonunda Galatasaray’da!

Para karşılığı evini gezdiriyor!

‘Yumurta’nın içinden bakın ne çıktı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir