Meng Wanzhou sıkı bir Apple fanı

Haberler admin 163 Okundu
sponsorlu reklam

Meng Wanzhou sıkı bir Apple fanı

Huawei’nin sahibinin kızı olan ve şirketin CFO koltuğunda oturan Meng Wanzhou, geçtiğimiz yılın sonlarına dürüst göz altına alınmıştı.

1 Aralık 2018‘de Vancouver Uluslararası Havaalanında göz altına alınan M. Wanzhou’nun, el konulan eşyaları bugün açıklandı. M. Wanzhou‘nun havaalanında el konulan teknolojik cihazları, kendi şirketine pahalıya patlayacak gibi görünüyor.

M. Wanzhou‘nun el konulan eşyalarına Apple ürünleri damga vurdu diyebiliriz. Huawei’nin sahibinin kızının; Apple MacBook Air, Apple iPad Pro ve Apple iPhone 7 Plus kullandığı ortaya çıktı.

Bayan Wanzhou, Huawei yani kendi firmasından yalnızca Huawei Mate 20 Porsche Design modelini kullanması ile büyük tepki alacak gibi görünüyor. Şimdilik bu olayın ortaya çıkmasının ardındaki Huawei hisselerinde yüzle 3‘lük bir düşüş yaşandığını belirtelim.

Bayan Wanzhou’nun aslında Apple ürünlerini kullanması fazla garipsenecek bir olay değil. Firmalar, karşı taraf firmaların ürünlerini sıkça kullanıyor.

Firmalar sonradan bu kullanımlardan elde edilen deneyimleri kendi modellerine entegre ediyor. Oysa gerçi böyle bir durumun yaşanması böylece güzel olmamış.

“Cümbür Cemaat atıp tutuyor”

Salah’ın annesini kızdıran fotoğraf

İki ülkeye korkutan dikkat

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir