Metal Gear Survive Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun admin 199 Okundu
sponsorlu reklam

Konami Digital Entertainment B.V. Bugün METAL GEAR SURVIVE’ın 22 Şubat 2018’de Avrupa’da PlayStation®4, Xbox One ™ ve PC’de çıkacağını duyurdu.

Şirket ek olarak Metal Gear Survive için ön sipariş kampanyasının detaylarını da doğruladı. Oyunu önceden sipariş edenlere, yalnızca ön siparişle birlikte sunulan çeşitli extra bonus içeriğine sahip özel geliştirilmiş bir Survival Bonus Paketi verilecek:

4 altın kaplama silah: Bat, Sledgehammer, Survival Machete ve Survival Spear
4 metal renkli boyunbağı: Yeşil, Mavi, Pembe ve Gümüş
2 mimik: “Thumbs Up” ve “Happy”
Mother Base tabelası
“BOXMAN [THE ORANGE]” aksesuarı
“Kabuki” yüz boyası
METAL GEAR SURVIVE, METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES oyununun sonundan başlıyor. Oyuncular bir solucan deliğinden çekiliyor ve kendilerini hayatta kalmaları ve evlerine dönmeleri için biyolojik tehditler ve düşmanlarla dolu tehlikeli bir dünyada buluyorlar. Sadece ölümcül yaratıklarla savaşım etmekle kalmayıp, bununla birlikte hayatta kalmak için yiyecek, su ve diğer kaynaklar için çevreyi keşfedip araştıracaklar. Toplanan malzemeler, ekin büyütme ve hayvan yetiştirme imkanlarının eklenebileceği bir kamp yaratmanın yanı sıra silahlar binalar ve öteki yararlı eşyalar yapmak için kullanılabilir. Walker Gears ve Fulton balonları şeklinde tanıdık silahlara ek olarak yaratıklar ve ölümcül ortamlarla savaşım etmek için yeni silahlar tanıtılacak.

METAL GEAR SURVIVE, METAL GEAR SOLID V’in benzersiz gizlenme ve hayatta kalma tekniğini devam ettiriyor. Oyuncular tek oyunculu ve dört kişilik co-op modlarını deneyim edebilecekler. Tek oyunculu modda, oyuncular, kaynak yönetimi, karakter ilerlemesi co-op modunda kullanabilecekleri yararlı tabanca ve ekipmanları yaratmayı öğrenecekler. Co-op modunda, oyuncular, tek oyunculu modda işlerine yarayacak kaynakları toplamak için çevrimiçi harpacaklar.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir