Microsoft Flight Simulator Xbox’a geliyor

Haberler admin 24 Okundu
sponsorlu reklam

Microsoft Flight Simulator Xbox’a geliyor

İskandinavya’nın enfes görüntülerini görmek için artık bizzat sizin gitmenize gerek yok. Teknoloji geliştikçe imkanlar da gerçekten aynı boyutta gelişiyor. Yeni güncelleme ile World Update V, İskandinav bölgesine (özellikle Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç ve İsveç) odaklanıyor ve zaten görsel olarak etkileyici olan bir başlığa çarpıcı manzaralar getiriyor.

Kısa bir fragman, antik kalelerden modern stadyumlara, kulelere ve köprülere kadar her şeyi göstererek etrafta uçmanız için ayrıntılı mimariye sahip peyzajlara ve kentsel alanlara bakış sunuyor. Ekibe göre, yeni alanlar arasında “100 havaalanı ve özenle seçilmiş 77 ilgi noktası” yer alıyor. Microsoft Flight Simulator fragmanda Arctic Katedrali ve Sarek Milli Parkı ile birlikte Lego House ve Frederiksborg Kalesi’ni görebilirsiniz. Görüntüler oldukça gerçek bir deneyim sunuyor.

Xbox’un lansmanı 27 Temmuz’a ertelendi. Oyunu optimize etmek ve hatta şaşırtıcı ilk kurulum boyutunu azaltmak için birkaç güncelleme daha gelecek. Yetenekli bir PC’niz varsa bu en son güncellemeyi ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Ayrıca tam bir İskandinav deneyimi istiyorsanız İsveççe, Norveççe ve Fince’de yerelleştirilmiş seçenekler de mevcut.  Xbox One sahipleri bu yılın sonlarında bulut akışının üst düzey oyunlarına erişebilecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir