Microsoft Office uygulaması çıktı; Word, Excel ve PowerPoint birleşti İndir

Programlar admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Microsoft Office uygulaması çıktı; Word, Excel ve PowerPoint birleşti İndir

Yazılım devi Microsoft, kısa süre önce Word, Excel ve PowerPoint servislerini bir araya getiren yeni Office uygulamasını indirmeye sundu.

Biliyorsunuz Word, Excel ve PowerPoint için hali hazırda ayrı ayrı özel uygulamalar sunuluyordu. Microsoft, geçtiğimiz yılın sonunda kayda değer bir adım atarak bütün bu servisleri Office isimli tek bir gerçekte bir araya getireceğini duyurmuştu. İşte bu Android ve iOS için geliştirilen uygulama, bugün itibariyle Android tarafında indirmeye sunuldu. Fazla yakında iOS için de çıkacak denilen tatbik, gayet hoş görünüyor. Tek bir uygulama içinde tüm Word, Excel ve PowerPoint dosyaları açılabiliyor. Her dosya tipine özel bir arayüz hazırlayan Microsoft, geleceği için aslında önemli ve hoş bir adım atıyor. Kullanıcıların hayatını çok daha basit ayla getiren tatbik için firmanın yaptığı açıklama ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

“Bilip güvendiğiniz Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını birleştiren Office uygulaması, cep telefonunun özgün gücünden faydalanan yeni özelliklerle hareket halinde daha kolay fakat daha enerjik bir Office deneyimi sunar. Kişisel nedenlerle ya da iş için kullanmanız ayrım etmeksizin Office uygulaması, mobil cihazda işlerinizi halletmek için tercih edeceğiniz dilekçe edinmek üzere tasarlanmıştır.”

Microsoft Office uygulaması şimdilik sadece telefonlar için

Bunun daha önce böyle kalmayacağı açıklanmıştı. İlerleyen dönemde Android tabletler ve iPad’lere de gelecek denilen dilekçe, az önce tam olarak olgunlaşmış durumda da değil. Yani azıcık daha zamana gereklilik duyan bu yeni nesil birleştirici Office uygulamasına buradan ya da doğruca aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Dilekçe iOS platformu için de indirmeye sunuldu. Sürüme aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir