Modern Warfare ve Warzone dosya boyutu küçülüyor

Haberler admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Modern Warfare ve Warzone dosya boyutu küçülüyor

Yeni gelecek Season 2 Reloaded güncellemesi ile birlikte Çağdaş Warfare ve Warzone dosya boyutu büyük ölçüde azalacak.

Activision, Çağdaş Warfare ve Warzone’nin gelecekteki yamasının “boyutları” maksat aldığını ve bu oyunların dosya boyutu anlamında büyük ölçüde küçüleceğini söyledi. Dosya boyutunun küçülme oranı platformlara tarafından değiştirme gösterecek.

Bkz: Warzone ban dalgası

Çağdaş Warfare ve Warzone dosya boyutu sonunda düşecek

Season 2 Reloaded, beraberinde Warzone genelinde daha düşük ve optimize edilmiş dosya boyutu hakkında hoş haberler getiriyor. Modern Warfare/Warzone’nin tam sürümüne sahip olanlar veya iyice bedava olarak oynanabilen Warzone oyununa sahip olanlar, bütün platformlarda toplam dosya boyutunun büyük ölçüde küçüldüğünü görecekler.

Genel içerik idare sisteminde iyileştirmeler ve data optimizasyonları temelinde gerçekleşen güncelleme, Modern Warfare/Warzone ve Warzone dosya boyutu özelinde büyük oynamalar yaratacak.

Bkz: Francala ekmeği ile Warzone oynayan oyuncu

Artık oynanmayan bireysel oyun modlarının yanı sıra; Modern Warfare/Warzone’nin sahipleri, tercih ettikleri platformlarda daha artı avarelik yaratıldığını görecekler. Program Metni, çok oyunculu ya da özel işlem modlarını oynamak isteyen oyuncuların, Season 2 Reloaded güncellemesinden kısa bir zaman sonradan yayınlanacak olan, tamamen optimize edilmiş içerik paketlerini her tarafta yüklemeleri gerekecek.

Warzone dosya boyutu düşüyor

31 Mart Türkiye saati ile 09:00’da yapılacak olan güncellemenin ardından platformlara tabi olarak Warzone dosya boyutu 14,2 GB ve Modern Warfare/Warzone dosya boyutu ise 33,6 GB’a değin düşürülecek.

Söz konusu güncelleme PlayStation konsollarında 52GB, Xbox konsollarında 57,8 GB, PC’de 52,4 GB (sadece Warzone) / 133,6 GB (Çağdaş Warfare ve Warzone) şeklinde olacak.

Aşağıda ayrıca Çağdaş Warfare ve Warzone hem de Warzone dosya boyutu nezdinde yaşanacak dosya boyutu küçülmesinin detayları yer alıyor. Her platformda görülmesi beklenen yaklaşık dosya boyutu azalmaları:

PlayStation 5: 10,9 GB (Sadece Warzone) / 30,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)PlayStation 4: 10,9 GB (Yalnızca Warzone) / 30,6 GB (Çağdaş Warfare ve Warzone)Xbox Series X / Xbox Series S: 14,2 GB (Sadece Warzone) / 33,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)Xbox One: 14,2 GB (Yalnızca Warzone) / 33,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)PC: 11,8 GB (Yalnızca Warzone) / 30,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)

Bununla Beraber Season 2 Reloaded güncellemesi, Black Ops Cold War’un bütün sürümünün sahipleri için takriben 7,4 – 14,18 GB’lık bir indirme boyutuna sahip olacak.

Detaylı data için bağlantıdan yama notlarını okuyabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir