Monster Notebook mağaza ve teknik servisleri yeniden açılıyor

Haberler admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Monster Notebook mağaza ve teknik servisleri yeniden açılıyor

Monster Notebook, 8 Mart Pazartesi günü saat 09.00 itibarıyla Türkiye’deki tüm mağazalarının ve teknik servislerinin kapılarını her yerde açma kararı aldı. Şirket, aralık ayında bütün mağaza ve teknik servislerini geçici bir süreyle iyice sanal ortama taşıyarak sadece dijital mağaza üzerinden hizmet vereceğini duyurmuştu. 

Monster Notebook mağazaları tekrar açılıyor

Monster Notebook’un Türkiye’deki tüm mağaza ve teknik servisleri 8 Şubat saat 09.00 itibarıyla, kontrollü sosyal yaşam kuralları çerçevesinde kapılarını ziyaretçilere açıyor. 09.00 – 19.00 saatleri aralarında HES kodu ile ziyaretçi kabul edecek mağaza ve teknik servislerde maske kullanımı, sosyal uzaklık ve hijyen eksenindeki kontrollü sosyal hayat kuralları geçerli olacak.

Monster Notebook Dijital Mağazası ise haftanın yedi günü 09.00 – 20.00 saatleri aralarında hizmet vermeye devam edecek. monsternotebook.com.tr adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’nda kullanıcılar, herhangi bir randevu sistemine natürel olmadan, diledikleri satış temsilcisi ile hemen ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabiliyor. 

Monster Notebook Dijital Mağazası bununla birlikte, oyun ve teknoloji tutkunlarına yönelik etkinliklere konut sahipliği yapıyor. Oyun, teknoloji ve öteki alanlardaki fenomen isimlerinin Monster Notebook kullanıcıları ile bir araya geldiği faaliyetler her hafta cuma günleri düzenleniyor. 

Monster Notebook mağaza ve teknik servisleri yeniden açılıyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir