Mortal Kombat 11 için göz alıcı kapak tasarımı

Haberler admin 157 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11 için göz alıcı kapak tasarımı

23 Nisan’da raflardaki yerini alacak olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu için merakla beklenen kapak tasarımı da nihayet ortaya çıktı. Projenin önemli isimlerinden biri olan Ed Boon, resmi Twitter hesabı üzerinden Mortal Kombat 11’in kapak tasarımını paylaştı.

Ed Boon, tanıtım videosunda olduğu gibi kapak tasarımında da Scorpion’u öne çıkarmış. Bu durum serinin yeni oyunundaki olayların Scorpion civarda döneceğine göze çarpan ediyor.
Bilindiği üzere serinin son 2 oyunu muazzam bir öykü örgüsüne sahipti. Mortal Kombat 9, Mortal Kombat 1 ve 2 filmlerinin konusunu işlerken, Mortal Kombat 10 ise orijinal bir hikayeyle karşımıza çıkmıştı.

Muhtemelen 11. oyunda anlatılacak hikaye serinin önceki oyunlarıyla o kadar de ilişkili olmayacak. Muhakkak az önce bu konu hakkında konuşmak için erken.
Bu arada dip anekdot olarak belirtelim. Oyunu ön sipariş ile satın alanlar için Mart ayında özel bir beta düzenlenecek. Dolayısıyla ön sipariş müşterileri Mortal Kombat 11’i çıkış tarihinden 1 ay önce deneme fırsatı bulacaklar.

Kendisini besleyen kadını yedi!

Cılız kadınla evlenen erkeğe para veriyorlar!

Bonkör hava yolu şirketi!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir