Mortal Kombat 11’in kadın karakteri teröriste benzetildi

Haberler admin 260 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11'in kadın karakteri teröriste benzetildi

The Game Awards etkinliğinde duyurulan Mortal Kombat 11, dövüş oyunu meraklılarını epeyce heyecanlandırdı. Farklı Fatality ve X Ray animasyonlarıyla epeyce güzel gözüken Mortal Kombat 11’in dövüşçü kadrosu da yavaştan muhakkak olmaya başladı. Tanıtım fragmanlarında gözüken ve serinin daha önceki oyunlarında bulunan Skarlet karakteriyse, Mortal Kombat hayranlarının dikkatini çekti.

Mortal Kombat 11 karakteri teröriste benzetildi

Mortal Kombat 11'in kadın karakteri teröriste benzetildi

Son olarak Mortal Kombat 9’da oyuncuların karşısına çıkan Skarlet, Mortal Kombat 11‘de bu defa öbür bir görünüşle karşımıza çıkacak. Görünüş olarak gövde hatlarını adamakıllı kapatan karakterin sesi de değişmiş durumda. Karakterin başı kapandığı ve kıyafetinin (cepleri vs. yüzünden) teröriste benzetilmesi yüzünden Skarlet karakteri oyuncuların alaka odağı oldu.

Ayrıca karakterin sesinin Orta Doğu aksanına sahip olması, oyuncuların ilgisini çeken bir diğer unsur oldu. Nether Realm geliştiricilerinin karakterde neden böyle bir tasarıma gittiğini bilmiyoruz. Ama yapımcıların daha büyük bir oyuncu kesimine hitap etmek istediğini söyleyebiliriz. Bakalım oyun çıktığında nasıl yorumlar alacak? Defalarca beraber göreceğiz. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir