Mortal Kombat 11’in yeni karakteri belli oldu: Jade geri dönüyor

Haberler admin 501 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11'in yeni karakteri belli oldu: Jade geri dönüyor

Mortal Kombat 11‘in şahsiyet listesi ağır ağır belirlenmiş oluyor. Doğrusu Mortal Kombat 11’in karakter listesinin tamamı, Steam DB sitesi doğru ortaya çıktı. Mortal Kombat 11’de yer alacak olan karakterlerin tamamı, bu listede yer alıyor. Fakat resmen bütün karakterler hemen şimdi muhakkak olmuş yok. Geçtiğimiz gün itibariyle Steam DB listesinde de yer alan Jade karakteri, yeni bir oynanış videosu eşliğinde resmi olarak da duyuruldu. Jade oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

Mortal Kombat 11 Jade oynanış videosu yayınlandı

 

Steam DB sitesinde Mortal Kombat 11 başarımları ortaya çıkmıştı. Güncellenen başarım listesinde yer alan kişilik kodları ve temsil ettiği düşünülen  karakterler; ERR (Erron Black), KUN (Kung Lao), FRO ( Frost), JAD (Jade), CAS (Cassie Cage), KOT (Kotal Kahn), SCO (Scorpion), Sonya Blade (SON), Sub-Zero (SUB), ve Kabal (KAB)

Başarım listesinde de JAD kod adı ile bulunan Jade karakteri geçtiğimiz gün itibariyle resmen da duyuruldu. Bakalım bu listede yer alan öteki karakterler ne süre açıklanacak.   

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir