Mortal Kombat bir hafta daha ertelendi

Haberler admin 12 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat bir hafta daha ertelendi

Son tarihe göre, bu karar genelde Warner Bros.’un anında gerisinde geliyor gibi görünüyor. Godzilla – Kong muhtemelen bir sene içinde herhangi bir filmin en büyük gişe performansına sahip olacak. Canavarların kapıştığı beklenen film HBO Max’te de yayınlanacak olsa da, milletlerarası sürümü çoktan inanılmaz geri dönüşler gördü.

Açılış haftasonunda 70,3 milyon dolarlık bir lansman yaptı. Mortal Kombat, ilk haftasında izleyici rekorları kıran ve birincil dört günde önceki yarışmacılar Logan ve Deadpool 2’yi yenen kırmızı bant fragmanının yayınlanmasından bu yana merakla beklenen bir film oldu. Disney’in Black Widow’u birazcık durdurma kararı Mortal Kombat’ı geciktirmeyi kolaylaştırdı.

Yönetmenliğini Simon McQuoid’in üstlendiği ve yapımcılığını James Wan’ın üstlendiği filmde Lewis Tan, yeni şahsiyet Cole Young ve Mortal Kombat’ın asıl rollerini oynayan aktörler ise şu şekilde: Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano), Tadanobu Asano (Raiden), Mehcad Brooks (Jax), Ludi Lin (Liu Kang), Chin Han (Shang Tsung), Joe Taslim (Bi-Han / Sub-Zero) ve Hiroyuki Sanada (Hanzo Hasashi / Scorpion). Mortal Kombat artık sinemalarda ve 23 Nisan’da HBO Max’te de bir sürüm kazanacak. Film beklentileri karşılayacak mı zamanla göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir