Mortal Kombat’ın efsane karakteri yeni oyunda geri dönebilir

Haberler admin 244 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat'ın efsane karakteri yeni oyunda geri dönebilir

Mortal Kombat 11 ile birlikte yeni nesil konsollara başka bir dövüş oyunu daha geliştiren Nether Realm ekibi, geçtiğimiz dönemlerde merak edilen oyunu tanıttı. Eski karakterlerini bir defa daha yeni nesil oyuncuların önüne koyan Nether Realm, Mortal Kombat 11’de Skarlet ve Shao Kahn gibi bir takım karakterleri geri getirmeye kararlı. Fakat oyuncular serinin efsane karakterlerinden bir tanesi olan Reptile’ı demin göremediği için acıklı durumda.

Mortal Kombat 11’de efsane dövüşçü Reptile olacak mı?

Lakin oyunun tasarımcılarından olan Steve Beran‘ın yabancı basın ile yaptığı mülâkat sonrasında geliştirici, yanlışlıkla karakterin Mortal Kombat 11‘de bulunabileceğini söylemiş olabilir. Oyuna vakit mekaniğini kullanan yeni eklenen kulelerden bahseden Beran, bu kulelerde gerçekleşecek olan dövüşlerde Reptile’ın asit toplarını kullanmanın oldukça nostaljik olacağını belirtti. 

Buradan ise Mortal Kombat serisine hayran oyuncular, yeni oyunda Reptile’ın bulunacağını düşündü. Öteki bir yana Mortal Kombat oyunlarında meşhur olan kulelerde karşımıza meydana çıkan bu zorlukların, oyun içerisinde yer alan karakterlerden alındığını belirtelim. Yani Mortal Kombat 11’de Reptile’ı büyük bir ihtimalle göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir