Mount & Blade II: Bannerlord Özel Savaş oyun modu tanıtıldı

Haberler admin 293 Okundu
sponsorlu reklam

Mount & Blade II: Bannerlord Özel Savaş oyun modu tanıtıldı

Mount & Blade II: Bannerlord geliştirici günlüklerinde bu hafta, Custom Battle oyun modu detaylandırıldı. Kendi oluşturduğumuz savaş alanında suni zeka askerlere karşı gücümüzü tes edebileceğimiz. Özel Savaş modunun dinamikleri nasıl işliyor?

Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi hala açıklanmadı

Mount & Blade II: Bannerlord‘da yer alacak Cusotm Battle Modu için yeni blogda şu açıklamalara yer verilmiş;

Mount & Blade oyunlarında ne değin açıkgöz olursanız olun, eninde sonunda elverişsiz koşullarda savaş alanına girmeye zorlanacaksınız. bununla beraber, Bannerlord’da, savaşlar kolay bir sayı oyunu değildir. Doğru birimler ve taktikler ile, çaresiz görünen karşılaşmaları avantajınıza çevirebilirsiniz. Özel Savaş modu, oyuncuların bütün da bunu yapmalarını sağlar – tehlikesiz, kontrollü ve özelleştirilebilir bir ortamda!

Özel Savaşlar, oyuncuların  Bannerlord’un devasa ve destansı savaşlarını deneyim etmelerine müsade verir. Hangi asker türünün bu sinir bozucu Khuzait atlı okçularına karşısında en etkili olduğunu sınamak isteyebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, kendi parametrelerinizi kullanarak özel bir savaş veya kuşatma oluşturabilir ve eyleme geçebilirsiniz. Bannerlord’un savaş ve abluka sistemlerinin bambaşka yönlerini tamamen test edebilmeniz için pratikte her yönü özelleştirilebilir hale getirmeye çalıştık. Oyunculara her ordunun büyüklüğü ve bileşimi üzerinde bütün kontrol verilir. Hücum ya da savunma yapmayı ve savaşın hangi haritasında oynanacağını seçebilirsiniz. Savaşı hangi mevsimde oynamak istediğinizi bile seçebilirsiniz.
Kuşatmada, kale seviyesini (basamak 1-3), duvarların gücünü, savaşta mevcut kuşatma motorlarını ve hem saldırganın keza de savunucunun kullanacağı taktikleri seçme yeteneğine sahipsin.”

Bir suni zeka liderinin emri aşağıda bir ordunun komutanı ya da kaptan olarak oynayabilirsiniz. Her ordunun komutanları, her biri kendi kişiliğine ve taktiksel hüner seviyesine sahip önceden hazır karakterlerden seçilmiştir, böylece aynı haritadaki aynı ordu kompozisyonlarını kullanarak, ancak farklı liderlerle aynı savaşı iki öbür şekilde oynayabilirsiniz. genellikle, Custom Battle’ın, oyuncuların öbür dilekçe alanları bulabileceği eğlenceli ve elverişli bir nitelik olduğunu düşünüyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir