Netflix Instagram Hikayeleri için güncelleme yayınladı

Haberler admin 308 Okundu
sponsorlu reklam

Netflix Instagram Hikayeleri için güncelleme yayınladı

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de vefalı bir kitlesi olan Netflix, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda mobil uygulamasının medya oynatıcısını yenileyen Netflix, şimdi de paylaşma araçlarına bir yenisini ekledi.Yayınlanan son güncelleme ile Netflix’te yer alan içerikleri Instagram Hikayeler üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Netflix’te bir dizi veya filmin üstüne tıkladığınızda Paylaş butonu beliriyor. Paylaş butonundan içeriği Instagram Hikayeleri üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Tatbik otomatik olarak içeriği Instagram Hikayeleri için bir görsel hazırlıyor. Bu görseli sonra Instagram üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Şimdilik sadece iOS platformuna özgü olan bu özelliğin Android için de çalışmalara başlandığı söyleniyor. Şubat ayı içerisinde bu yeni paylaşma özelliği Android platformuna da gelecektir.

Son olarak Netflix’in bu sene içerisinde karşımıza yeni bir Türk yapımı dizi ile çıkacağını belirtelim. Bakalım başrollerinde Beren Saat’in oynayacağı bu yeni dizi, Hakan: Muhafız değin başarılı olabilecek mi?

İnsanları çıldırtan 14 alışılmışlık

“Üç büyüklerden önerge aldım”

Gören telefona sarıldı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir