Network Asset Tracker

Programlar admin 158 Okundu
sponsorlu reklam

Network Asset Tracker

Network Asset Tracker, ağ üzerindeki bilgisayarlara herhangi bir program yüklemeden yazılım ve ekipman envanterini toplu bir şekilde oluşturmanıza ihtimal tanıyan ağ envanter programdır. Network Asset Tracker; işletim sistemi, donanımlar, kurulu programlar ve bilgisayarlarda çalışan işlemlerle ilgili hızlı ve eksiksiz veri edinmenize imkân sağlar.

Network Asset Tracker, bilgisayarlarda kullanılan programlar için lisans takibi yapmanıza ve teçhizat ve yazılım envanterlerini HTML, MS Excel, XML, MS Visio XML Drawing and RTF formatında kaydetmenize imkan sağlar.

Network Asset Tracker aşağıdaki bileşenler için envanter oluşturmaktadır:

İşlemci (CPU) tipi ve hızı, BIOS bilgisi ve Süratli Numarası, Anakart bilgisi, Ethernet Kartı (NIC) bilgisi, Toplam Hafıza (RAM) Miktarı ve takılı olan Hafıza modülleri, Değişmez Disk (HDD) boyutu ve model bilgisi, CD/DVD bilgisi, Ekran Kartı bilgileri, Modem ve yazıcılar.

İşletim sistemi bilgileri (Versiyon, Product Key ve Product ID), Service Pack durumu, Kurulu olan öteki programlar ve bu programlara ait mahsul anahtarı (Product Key) bilgisi.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir