Newt Professional

Programlar admin 213 Okundu
sponsorlu reklam

Newt Professional

NEWT Professional, ağınızdaki bilgisayarlara herhangi bir yazılım kurmadan (agentless) bütün teçhizat ve yazılım özelliklerini taşıyan bilgisayar envanterini uzaktan çıkarmanızı sağlayan bir programdır.
Newt Professional, 100 bilgisayarı 5 dakika gibi bir süre de tarayıp ekipman ve yazılım envanteri oluşturabilmektedir. Ağınızdaki bilgisayarları toplu bir şekilde taramak için IP aralığı verebilir veya Domain & Workgroup seçeneklerini kullanılabilirsiniz. NEWT Professional ile Microsoft Access (MDB), MS Excel, HTML, CSV dosyaları biçiminde kaydedebilir ve satın aldığınız programlar için lisans takibi de yapabilirsiniz.

Ekipman envanterinde bulunan bazı ilgiler;

Bilgisayar Süratli No, Kasa Tipi (Laptop, Desktop), Üretici Işyeri, Anakart Modeli, Toplam Bellek (RAM), Bellek Slotları, Takılı olan Bellek bilgisi, Değişmez Disk (HDD) Markası, Değişmez Disk Boyutu, Değişmez Disk Modeli, İşlemci (CPU) Markası ve Modeli, CPU sıcaklığı, Ekran Kartı bilgileri, Monitör Modeli, Monitör Tipi (CRT / LCD), Monitör boyutu (19″, 22″ vs.), Ethernet Kartı Markası, IP Adresi, MAC Adresi, Ethernet Hızı ve üstelik..

Yazılım envanterinde yer alan bazı bilgiler;

Windows, Office ve öteki kurulu olan programlar için Mahsul Anahtarı (Product Key) bilgisi, programların versiyon bilgisi ve kurulum tarihleri, program üreticisi

NEWT Professional, 25 bilgisayara kadar bedava kullanılabilmektedir.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir