Ninja Gaiden: Master Collection duyuruldu

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Ninja Gaiden: Master Collection duyuruldu

Ryu Hayabusa’yı kontrol ettiğimiz Ninja Gaiden serisinin aksiyon doymuş üç esas oyunu Ninja Gaiden: Master Collection ile bir araya geliyor. İlk olarak Nintendo Direct sunumunda duyurusu yapılsa da üçlemeyi bir araya getiren Ninja Gaiden: Master Collection diğer platformlara geleceği de açıklandı. 10 Haziran’da rafları süsleyecek olan oyun PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkacak. Oyun keza geriye uyumluluk özellikleri doğru Playstation 5 ve Xbox Series X/S üzerinden de oynanabilecek.

Ninja Gaiden: Master Collection, 10 Haziran’da çıkacak

Son olarak Nioh 2 ile karşımıza meydana çıkan Team Ninja imzasını içeren oyun serinin haklarını elinde bulunduran Tecmo Koei göre dağıtılacak. Efsanevi ninja Ryu Hayabusa olarak bambaşka silahları kullanacağımız yapımda zorlu bir uğraş oyuncuları bekliyor olacak. Düşmanları şipşak alt etmek için ninjutsu yeteneklerimize başvuracağımız seride ölümcül bitirici vuruşlar ile dövüş sistemini her tarafta deneyim etme şansına sahip olacağız.

İçerisinde Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 ve Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge ile birlikte daha önce çıkan içerikleri de barındıracak olan oyunun videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. (Yaş sınırı olduğu için giriş yaparak Youtube üzerinden izlemeniz gerekiyor)