Nintendo Direct etkinliğinde oldukça fazla ilgi gördü

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Nintendo Direct etkinliğinde oldukça fazla ilgi gördü

Nintendo Switch sahiplerinin merakla bekledikleri The Legend of Zelda Breath of Wild 2’nin ise geliştirme aşamasında olduğu söylendi.

Mario Golf Super Rush’un 25 Haziran’da, DC Super Hero Girls Teen Power’ın 4 Haziran’da, Star Wars Hunters’ın 2021’de, The Legend of Zelda Skyward Sword HD’nin 16 Temmuz’da çıkacağı söylendi.

sonuç olarak ilave paketlerle birlikte pek çok yeni içerik duyuruldu. Lakin bu içeriklerin büyük bir kısmı yeniden Japon oyun severlere hitap ediyor. Genele baktığımızda AAA kalitesinde hiçbir oyun tanıtılmış değil.

Elle tutulur olan Splatoon 3 ve Zelda Skyward Sword var. Diğer yapımların pek fazla da bir albenileri bulunmuyor. Görünen o fakat artık Nintendo’nun yeni bir donanıma geçme zamanı gelmiş durumda. Yahut bu donanımla telefonlarla bile yarışmaları olası görünmüyor.

Bir ara Nintendo’nun yeni cins bir Switch konsolu üstünde çalıştığı iddia edilmişti. Lakin bu iddialar şimdilik yalan yanlış çıktı diyebiliriz. Şayet önümüzdeki dönemde donanımsal açıdan daha zinde bir Switch görebiliriz. Lakin kısa vadede yeni bir Nintendo konsolu görmemiz fazla da muhtemel değil.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir