Oddworld: Soulstorm oynanış fragmanı yayınlandı

Haberler admin 7 Okundu
sponsorlu reklam

Oddworld: Soulstorm oynanış fragmanı yayınlandı

PlayStation 5 konsolunun tanıtıldığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan yapımlardan birisi de Oddworld: Soulstorm olmuştu. Oddworld Inhabitants kadar geliştirilen ve yayınlanacak olan 2.5D aksiyon macera oyunu için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana baktığımızda oynanış dinamiklerinin yanı sıra, oyunun geçtiği öbür mekanları da görüyoruz. Bu yepyeni macerada Abe’in epik hikâyesi kırılma noktasına ulaşacak. PlayStation 4, PlayStation 5 ve Epic Games Store yoluyla PC için piyasaya çıkacak oyunu 79,00 TL fiyat etiketiyle Epic Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Oddworld: New ‘N’ Tasty’nin devamı özelliğinde olan Soulstorm, PlayStation 5’in ultra yüksek çabuk SSD’si ve DualSense kablosuz kontrolcüsü ile çarpıcı görseller sunmasının yanı sıra Tempest 3D AudioTech teknolojisi baştan sona sanki Abe’nin yanındaymışsınız gibi bir his verecek. Buna ilave olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile oyuna teknik anlamda farklılık katacak.

Oddworld: Soulstorm oynanış fragmanı yayınlandı

Oddworld Soulstorm, 2021 İlkbahar dönemine ertelendi

Oddworld: Soulstorm, zanaat, yağma, platform ve mahremiyet unsurlarını taşıyan patlayıcı bir aksiyon serüven oyunudur. Sınırları zorlanan karmakarışık bir toplumun epik hikâyesinin karanlık bir anlatımı olan Oddworld: Soulstorm, New ‘n’ Tasty’nin bittiği yerden devam edecek ve Abe’in kahramanca yolculuğunda ikinci bölüme başlıyoruz. 2014 yapımı Oddworld: New ‘N’ Tasty olaylarından sonrasını konu alacak ikinci oyunda, Abe’nin kahramanlık maceralarına tanık olacağız. Oyunda Abe, Glukkonlar’ın mega şirket makineleri tarafından çiğnenmek üzere olan ümitsiz Mudokon çarkından bir dönüşüm geçiriyor ve umut ışığı elde etmek üzere yükselen, beklenmedik bir kahramana dönüşüyor.

Son olarak oyunun yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.